Profesjonalne Rekonstrukcje Wypadków Drogowych
Pomiar Prędkości
Opinie Medyczne

POMIAR PRĘDKOŚCI

POMIAR PRĘDKOŚCI

Jesteśmy ekspertami w analizach zapisu prędkości pojazdów zarejestrowanej przez fotoradary. Jeśli zachodzą uzasadnione wątpliwości co do błędnego odczytu prędkości, wystawimy kompletną i szczegółową opinię w tym zakresie. Działamy głównie na polecenie policji, sądu i prokuratury.

Nasze ekspertyzy oparte są na wynikach pomiaru prędkości specjalnymi urządzeniami, takimi jak wideorejestratory i prędkościomierze do pomiaru odcinkowego oraz na podstawie metod laserowych i radarowych. Ponadto zbadamy czy podczas pomiaru urządzenie było sprawne, czy nie doszło do ewentualnych zakłóceń i czy prędkość, z jaką kierowca prowadził pojazd, była dokładnie zmierzona. 

 

www.opinie-medyczne.pl

www.opinie-ksiegowe.pl

www.fonoskop.pl

www.opinie-antropologia.pl

www.opinie-wypadek.pl

www.opinie-monitoring.pl

www.opinie-toksykologia.pl 

www.opinie-grafolog.pl  

www.odzyskiwanie-smsow.pl 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.