Profesjonalne Rekonstrukcje Wypadków Drogowych
Pomiar Prędkości
Opinie Medyczne

REKONSTRUKCJE

REKONSTRUKCJE

Zajmujemy się fachowym opracowywaniem ekspertyz wykorzystywanych w sądach jako jeden z dowodów w sprawach związanych z wypadkami drogowymi i kolizjami. W tej dziedzinie kryminalistyki posiadamy wieloletnie doświadczenie i pracujemy tylko ze sprawdzonymi ekspertami, aby dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Z uwagi na naszą skuteczność i profesjonalizm wydaliśmy już wiele opinii, a liczba odbiorców naszych usług stale rośnie. Odtworzenie pełnego przebiegu zdarzenia drogowego pomoże w uwidocznieniu wszystkich posunięć kierującego i innych uczestników wypadku. Zebrane dane pomóc mogą w udowodnieniu ich winy lub niewinności.

Zatrudniamy specjalistów w obszarze ekspertyzy i rekonstrukcje wypadków. To osoby z wieloletnią praktyką w tej dziedzinie, w tym także współpracujemy z ekspertami naukowymi oraz pracownikami laboratoriów policyjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować dla naszych klientów ekspertyzy praktycznie w każdym zakresie tematyki związanym z wypadkami. W pracy stosujemy nowoczesne technologicznie oprogramowanie pomagające nam w dokładnej analizie zdarzeń drogowych. Nasze zaplecze techniczne spełnia najwyższe standardy.

Obszar naszej obsługi to między innymi przeprowadzanie analiz w sprawach wypłacania odszkodowań, oceny i analizy techniczne, określanie przyczyn wypadków i kolizji na drodze, rekonstrukcje wydarzeń drogowych etap po etapie oraz szczegółowa analiza każdego z nich. Także ustalamy zachowanie osób poszkodowanych i badamy, czy istniała możliwość uniknięcia kolizji, zajmujemy się ustaleniami prędkości pojazdów w chwili wypadku, sprawdzamy fachowo skalę osób poszkodowanych i zniszczeń pojazdów biorących udział w wypadku. Naszą specjalnością dodatkowo są badania medyczne.

Gwarantujemy pełną, profesjonalną i atrakcyjną cenowo obsługę dla naszych klientów. Współpracujemy zarówno z odbiorcami indywidualnymi w zakresie ekspertyz i rekonstrukcji wypadków, jak i z sądami na terenie całego kraju, prokuraturą, komendami policji, towarzystwami i agencjami ubezpieczeniowymi.

 

Przy zleceniach realizowanych na mocy postanowienia wydanego przez organy Policji, Prokuratury, Sądów oraz innych organów prowadzących postępowanie przygotowawcze ostateczny koszt opinii ustalany jest na podstawie kalkulacji wynikowej, wg faktycznego czasu pracy z zastosowaniem stawek za godzinę pracy określonych w § 2 i 3 Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 24 kwietnia 2013 r. w sprawie określenia stawek wynagrodzenia biegłych, taryf zryczałtowanych oraz sposobu dokumentowania wydatków niezbędnych do wydania opinii w postępowaniu karnym (Dz. U. z 2013 r. Nr 508), oraz poniesionych wydatków uwzględnionych w karcie pracy eksperta oraz oświadczeniu/rozliczeniu wydatków Centrum Ekspertyz i Opinii Sądowych, stanowiących – w zakresie wydatków – oświadczenia wskazane w § 8 wymienionego rozporządzenia.

 

Aktualne stawki ekspertów w postępowaniach sądowo - prokuratorskich wynoszą:

a. biegły mgr 1,81% z kwoty bazowej 1.766,46 zł - 31,97 zł/godzina + 23% VAT

b. biegły dr 2,55 % z kwoty bazowej 1.766,46 zł - 45,04 zł/godzina + 23% VAT

c. biegły dr hab. 3,08 % z kwoty bazowej 1.766,46 zł - 54,41 zł/godzina + 23% VAT

d. biegły prof. 3,93 % z kwoty bazowej 1.766,46 zł - 69,42 zł/godzina + 23% VAT

 

Dane do postanowienia o powołaniu biegłego przez Policję, Prokuratury i Sądy:

Centrum Ekspertyz i Opinii Sądowych s.c.

ul. Mickiewicza 63

01-625 Warszawa

Prosimy o wystawianie postanowień według powyższych danych!

 

www.opinie-medyczne.pl

www.opinie-ksiegowe.pl

www.fonoskop.pl

www.opinie-antropologia.pl

www.opinie-wypadek.pl

www.opinie-monitoring.pl

www.opinie-toksykologia.pl 

www.opinie-grafolog.pl  

www.odzyskiwanie-smsow.pl 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.